ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator

Ceník

Ceník- rozsah prací

Vzhledem ke složitému určení ceny zakázky nelze sestavit jednoznačný a jednoduchý ceník. Ceny jsou určeny velikostí zpracovávané plochy, materiálu a v neposlední řadě i složitostí a technice zpracování. Pokud budete mít zájem, nebo se budete chtít jen informovat o ceně tak neváhejte a kontaktujte nás. Pro stanovení ceny za opískování či leštění zašlete emailem nebo MMS s přidanou fotkou dané věcí.Také se můžete zastavit a domluvit se osobně.

Cena přípravných prácí (zakrývání otvorů, ochrana částí, které nesmějí být pískem zasaženy popřípadě odmaštění) je stanovena většinou individuálně a to zejména podle objemu práce, časové náročnosti a použitého technologického postupu, včetně i nutnosti dalších úprav a příprav pro finální zpracování daného předmětu a to vždy tak, aby bylo docíleno nejvyšší kvality. Cena hodiny práce je cca 450kč za hodinu+ cena dle typu abraziva.

Upřednostňujeme, když zákazník má díl předem připraven, z důvodů zkrácení placeného přípravného času potřebného na daný díl a hlavně z důvodů jasného požadavku zákazníka na krytí určitých částí.

Děkujeme za pochopení.